Nowa kolekcja vintage

Odkryj prawdziwą duszę klasycznej elegancji i surowego uroku z naszą najnowszą kolekcją dębowych desek podłogowych Vintage od firmy WALCZAK, szczycącej się ponad 80-letnią tradycją w dziedzinie rzemiosła drzewnego. Każda deska jest barwiona i szczotkowana, tak aby drewno wyglądało na przesiąknięte historią.

Nasze kolory są inspirowane najbardziej zjawiskowymi miastami Europy. Wyobraź sobie barwy drewna rzymskich rezydencji, dające poczucie starożytnej majestatyczności. Czy może wolisz chłodną elegancję Oslo, która wprowadzi do Twojego wnętrza skandynawski minimalizm? Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, co łączy w sobie tradycję i nowoczesność, nasza kolekcja Vintage jest dla Ciebie.

Oslo
Reykjavik
Dublin
Copenhagen
 
 
Rome

Kolekcja Vintage to aż 20 nowych stylów kolorystycznych w różnych konfiguracjach, które dopasujesz do wyjątkowych przestrzeni Twojego domu. Wszystkie z nich można już obejrzeć na żywo w wybranych salonach.

Nie wybieraj między stylem a jakością. Wybierz oba. Vintage od WALCZAK. Odpowiedź dla tych, którzy chcą więcej.

Lista salonów

Kolekcję Vintage można zobaczyć na żywo w salonach z poniższej listy. Liczba punktów ciągle się powiększa, więc warto tu zajrzeć co jakiś czas i sprawdzić czy próbniki już dotarły do kolejnych salonów z Twojej okolicy.

dolnośląskie:

kujawsko-pomorskie:

lubelskie:

lubuskie:

łódzkie:

małopolskie:

mazowieckie:

opolskie:

podkarpackie:

podlaskie:

pomorskie:

śląskie:

świętokrzyskie:

warmińsko-mazurskie:

wielkopolskie:

zachodniopomorskie: