Uwaga na podróbki

Na dobrą renomę pracuje się latami - wiemy to z własnego doświadczenia. Od kilku dekad dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom produkt o najwyższych walorach technicznych oraz estetycznych. Niestety nie wszyscy podzielają nasze wartości i wraz z wzrostem popularności naszej marki na rynku zaczęli pojawiać się nieuczciwi handlarze oferujący podłogi pod logiem WALCZAK, które nigdy nie widziały naszych fabryk.

W poniższym artykule przedstawiamy jak ustrzec się przed tanimi podróbkami i sprawdzić czy otrzymany produkt to autentyczne podłogi firmy WALCZAK.

Unikalna budowa desek litych

Lite deski podłogowe są naszym najbardziej rozpoznawalnym produktem. Charakterystycznym aspektem ich konstrukcji są podłużne i poprzeczne nacięcia na lewej stronie. Warto je zobaczyć zanim parkieciarz przystąpi do układania podłogi - powinny wyglądać identycznie jak te zaprezentowane na poniższych zdjęciach. Owe nacięcia ułatwiają precyzyjny montaż desek poprzez zwiększenie ich elastyczności. Nasze deski lite posiadają też na dłuższym boku wypust o charakterystycznym stożkowym kształcie przedstawionym na ilustracji poniżej.

NACIĘCIA PODŁUŻNE I POPRZECZNE

ELASTYCZNOŚĆ

WYPUST STOŻKOWY

NACIĘCIA PODŁUŻNE I POPRZECZNE

ELASTYCZNOŚĆ

WYPUST STOŻKOWY

Sprawdź wymiary i klasę sortowania

Każdy typ oferowanej przez nas podłogi ma ściśle określone wymiary - bardzo rzadko przyjmujemy zamówienia niestandardowe. Jeżeli zauważą Państwo na fakturze lub pośród dostarczonych produktów szerokość / grubość inną od tych podanych w naszych tabelach to prosimy o kontakt. Dobrze jest też zwrócić uwagę na klasy sortowania oferowane przez sprzedawcę. Stosowanie innego nazewnictwa, dopuszczanie większych sęków od tych podanych w naszych definicjach albo występowanie bielu poza klasami Polar i Country Polar, powinno wzbudzić Państwa podejrzenia.

Tabele z wymiarami oraz opisy klas sortowania można znaleźć na podstronach poszczególnych produktów:

Masz wątpliwości?

Nie jesteś pewien czy obsługujący Ciebie sprzedawca współpracuje z nami?

Masz wątpliwości co do treści zamówienia albo otrzymanego towaru?

Zadzwoń do nas albo wyślij wiadomość email. Zweryfikujemy dla Ciebie dystrybutora oraz potwierdzimy czy ostatniego czasu rezerwował u nas towar pod Twoje zamówienie.

Zadzwoń!

tel. +48 61 28 22 191
tel./fax +48 61 28 22 970
tel.kom. +48 668 02 16 97

email: biuro@walczakparkiety.pl

godziny otwarcia:
pon.-pt. 08:00-16:00

Padłeś ofiarą oszusta?

Możesz sądownie zażądać od niego pełnego zwrotu kosztów towaru, montażu oraz zrywania podróbek aby przygotować posadzkę na podłogę, której faktycznie oczekiwałeś.

Możemy wspomóc Cię poprzez wykonanie stosowanych oględzin oraz przygotowanie ekspertyzy dla sądu.